Ataşehir Ariston Servisi

(5 PUAN)

Firma Adı : Ataşehir Ariston Teknik Servisi

Telefon Numarası : 0216 471 80 95 

Ataşehir Ariston Servis İçin İletişim Numaramız : 0532 646 84 10

Haftanın Her Günü 08.30 – 23.00 Saatleri Arası Servis Hizmeti Vermekteyiz.

Ataşehir Ariston Tamir, Tamircisi 2022 – 2023 yılı Servis Ücretleri Güncel Bilgi İçin Firmamızla İrtibata Geçin.

Beyaz eşya, çamaşır makinesi, buzdolabı, bulaşık makinesi, fırın, kombi, klima mutfak ürünleri konusunda kendisini kanıtlamış markalar arasında bulunan Ariston ürünlerini kullananlar, ürünlerin sağlamlığı konusunda hem fikirdirler. 

Ariston dayanıklı tüketim mantığı ile tasarlanan bu ürünlerin dönem dönem bakıma ve onarıma ihtiyaç duymaları da kaçınılmaz bir gerçektir. 

Hotpoint Ariston Kullanılan ekipmanların ömrünü uzatmak ve dayanıklılığını artırmak için, çalışma alanlarında can güvenliğini sağlamak için yapılan arıza, onarım, bakımlar periyodik bir düzene oturtulur. 

Ekipmanların bir kısmı geleneksel çalışma prensiplerine sahiptir, kalan grup ise yüksek teknolojiye dayalı alt yağı ile üretilirler. 

Özellikle soğutma, saklama ve teşhir, havalandırma, pişirme gruplarında bulunan ürünlerde bu özellikler ön plana çıkar.

Ariston beyaz eşya çamaşır makinesi, Ariston beyaz eşya bulaşık makinesi, Ariston beyaz eşya fırın, Ariston beyaz eşya mikrodalga fırın, Ariston beyaz eşya buzdolabı, Ariston beyaz eşya davlumbaz servis hizmeti aynı gün vermekteyizdir.


Ataşehir Ariston Servisi Doğru Servis Çözüm Üretir

Ataşehir ariston beyaz eşya ürünlerin servisinde deneyimin ve bilginin önemi yadsınamaz bir gerçektir. 

Ariston servise girecek bütün parçalar hakkında bilgi sahibi olmak ve olası arızaları tespit edebilecek ön görüye sahip olmak bu işin anahtarıdır. 

Ataşehir Ariston Servisi olarak hizmet veren firmamız, Ataşehir ve çevresinde ihtiyacınız olan her an ekipmanlarınızın bakımı ve onarımı konusunda sizlerin yanındadır. 

Gerek tecrübemiz, gerek bu alanda uzman ekibimiz, gerekse gelişime açık yüzümüz servis konusunda en iyisini almanızı sağlar. 

En Yakın Ataşehir Ariston Servis Hizmet Verdiğimiz Mahaller ;

AŞIKVEYSEL - ATATÜRK - BARBAROS - ESATPAŞA - FERHATPAŞA - FETİH - İÇERENKÖY - İNÖNÜ MAHALLESİ - KAYIŞDAĞI - KÜÇÜKBAKKALKÖY - MEVLANA - MİMAR SİNAN - MUSTAFA KEMAL - ÖRNEK - YENİ ÇAMLICA - YENİSAHRA - YENİŞEHİR 

TELEFON NUMARASI : 0216 471 80 95

BULUNDUĞU ADRES : Servis Nerede Adresimiz Ana Merkez : Elmas Sok. No:21/A ATAŞEHİR/İSTANBUL

HİZMET GÜN ve SAATLERİ : HAFTA İÇİ : 08:30 – 23:00 HAFTA SONU : PAZAR GÜNÜ :10:00 – 17:00 Gezici (1 Ekip)

 • comment avatar

  Ulaş Uşak

  2022-01-15 15:59:43

  Ataşehir Ariston buzdolabının kendi servisi tarafından parçası üretilmediği ve tamir imkanı yok denildi ama buzdolabımız servis merkezi Altan Usta ve genç yardımcısı tarafından tamiri yapıldı. Yeni buzdolabı almaktan beni kurtardınız için teşekkürler.

 • comment avatar

  Yıldırım Söylemez

  2022-02-20 15:59:43

  Altan bey çok teşekkür ederim çok düzgün insanlar ve tamir işlerini çok iyi yapıyorlar. Şiddetle tavsiye ediyorum. Her marka beyaz eşya buzdolabı tamiri bakımı için gönül rahatlığıyla arayıp servis hizmeti alabilirsiniz.

Yorum Yaz

İstanbul Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi
"0216 471 80 95" Arayın Aynı Gün Servis Yönlendirelim.

Hızlı Servis Çağır

Formu doğru bir şekilde ileterek servis talebinde bulunabilirsiniz.

SERVİSİ ARA
WHATSAPP