Ataşehir Whirlpool Servisi

(5 PUAN)

Ataşehir Whirlpool Servisi


Ataşehir Whirlpool Servis Telefon Numarası : 0216 471 80 95 

İstanbul Ataşehir Whirlpool Acil İletişim Numaramız : 0532 646 84 10 Aynı Gün Hizmet

Haftanın Her Günü 08.30 – 20.30 Saatleri Arası Servis Hizmeti Vermekteyiz.


Firmamız Whirlpool marka buzdolapları ile ilgili bütün bakım, onarım ve montaj işlemlerinde hizmet vermektedir. Tüm ürünler ve firmamız tarafından sunulan bütün hizmetler 1 yıllık garantiye sahiptir ve bu hizmetler ile alakalı her türlü şikayette firmamız müşterilerinin yanındadır.

Whirlpool beyaz eşya buzdolaplarında oluşabilecek herhangi bir arıza için mutlaka firmamıza başvurulmalı ve deneyimli personelimizden yardım alınmalıdır. Firmamızın müşterilerine sunduğu en büyük hizmet sürekli olarak kendini yenileyen ve geliştiren bir teknik ekip desteğidir.

Whirlpool İçin Nöbetçi Teknik Servis

Whirlpool marka buzdolapları ile alakalı her sorunda teknik ekibimiz çalışma saatleri dışında acil durumlarda da hizmet vermektedir.

Buzdolabı modern hayatın vazgeçilmez parçalarındandır ve bu konuda yaşanabilecek herhangi bir aksaklık temel ihtiyaçlarımız konusunda da aksamalara sebep olacaktır.

Bu sebeple buzdolabı servisimiz müşteriye en hızlı ve kaliteli çözümleri sunmak için çalışır. Firmamızın hizmetlerinden faydalanabilmek için iletişim numaralarından bize ulaşmanız yeterli.

Bu durumda şikâyetiniz değerlendirilecek ve sorununuza yerinde çözüm bulmak adına yola çıkılacaktır. İstanbul’un Anadolu yakası Ataşehir başta olmak üzere her yerine teknik ekibimizi ulaştırma olanağımız mevcuttur.

Whirlpool Buzdolabı Bakımı

Whirlpool buzdolaplarının ömrünü uzatmak ve herhangi bir sorunla karşılaşmamak için başvurulması gereken en sağlıklı yol buzdolabı düzenli bakımıdır.

Her buzdolabı gibi Whirlpool marka buzdolapları da bakıma ihtiyaç duyar. Bu sebeple buzdolabı bakımının 6 ayda bir veya yılda bir olmak üzere aksatılmadan yapılması çok önemlidir.

Bunun dışında teknik ekip olmadan yapılacak bakımlar da mevcuttur ki bunların başında dolabı kuru ve temiz tutmak gelir.

Whirlpool Buzları Temizleyin

Buzdolapları duvarlarındaki buzları temizlemek oldukça önemlidir. Çünkü duvarlara yapışmış buzlar termostat için yanıltıcı bir rol oynamaktadır. Termostat buzdolabı sıcaklığını duvarlardan algılar ve algıladığı sıcaklığa göre de buzdolabı için en uygun ayarlamayı yapar.

Duvarları buz olan bir buzdolabından termostat sadece buzun sıcaklığını algılayabilir. Bu da dolap içi sıcaklık bir miktar düşse bile buzun sıcaklığı sabit kaldığı için termostatı yanıltır.

Dolayısıyla termostat buzdolabını uygun bir soğukluk ayarına kavuşturamamış olur. Bununla birlikte buzun sıcaklığını algılayıp bu düşük sıcaklığı bir miktar yükselmek için çabalaması demek gereksiz enerji harcaması demektir.

O halde buzların temizlenmesi hem besinlerin uygun sıcaklıkta saklanmasına olanak tanır hem de enerji israfının önüne geçer.

Buzları Temizlerken Bıçak Kullanmayın

Buzları temizlemek için en çok kullanılan yöntemlerden biri bıçak gibi keskin bir alet yardımı ile kazıma işlemidir. Bu oldukça yanlıştır ve buzdolabına yarardan çok zarar getirir. Keskin bir alet kullanmak yerine sıcak su kullanarak buzlar kolayca çözdürülebilir.Ancak sıcak suyun dolaba zarar verecek miktarda ve sıcaklıkta olmamasına dikkat etmek gerekir. Bununla birlikte müşterinin kendi başına yaptığı her onarım işleminde buzdolabının elektrikli bir alet olduğu ve bu yüzden tehlikeli olabileceği unutulmamalıdır.


TELEFON NUMARASI : 0216 471 80 95 

BULUNDUĞU ADRES : Servis Nerede Adresimiz Ana Merkez Şube İSTANBUL / Elmas Sok No: 21/A ATAŞEHİR


HİZMET GÜN ve SAATLERİ : HAFTA İÇİ : 08:30 – 20:30 HAFTA SONU : PAZAR GÜNÜ :10:00 – 17:00 Gezici (1 Ekip)


Ataşehir Whirlpool Servisi Tamir, Tamircisi 2024 – 2025 yılı Servis Ücretleri Güncel Bilgi İçin Firmamızla İrtibata Geçin.


Yorum Yaz

İstanbul Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi
"0216 471 80 95" Arayın Aynı Gün Servis Yönlendirelim.

Hızlı Servis Çağır

Formu doğru bir şekilde ileterek servis talebinde bulunabilirsiniz.

SERVİSİ ARA
WHATSAPP