Kartal İndesit Servisi

(5 PUAN)

Kartal İndesit Servisi Teknik Servisi


Kartal İndesit Servisi Telefon Numarası : 0216 471 80 95

İstanbul Kartal İndesit Servisi Acil İletişim Numaramız : 0532 646 84 10 Aynı Gün Hizmet

Haftanın Her Günü 08.30 – 20.30 Saatleri Arası Servis Hizmeti Vermekteyiz.                İnsanların her gün beyaz eşya bozulmaları yüzünden çekmiş olduğu sıkıntıları sona erdirmek amacıyla İstanbul kartal kurularak beyaz eşya bakım ve onarım işlerinin sorunsuz bir şekilde ve günübirlik olarak tamir eden Kartal İndesit Servisi sayesinde beyaz eşya bozulma sorunu ortadan kalkmıştır.

Özellikle ev hanımlarının beyaz eşya buzdolabı bozulması yüzünden çektiği sıkıntıları ortadan kaldırarak bakım ve onarım işlerini kolay bir şekilde halleden bu servis sayesinde buzdolabındaki yiyecekler artık kokmamaya başlamıştır.


Ankastre Servisi - Buzdolabı Servisi - Buzdolabı Tamircisi - Bulaşık Makinesi Servisi - Çamaşır Makinesi Servisi - Davlumbaz Servisi - Fırın Servisi - Kombi Servisi - Klima Servisi Böylece halkının güvenini kazanan bu servis diğer servislere oranla daha çok tercih edilen servis olma özelliği kazanmıştır.


Kartal İndesit Servisi günde yüzlerce beyaz eşya tamir bakımını yaparak adını duyurmayı başarmıştır.


Sadece kendi markasının buzdolabının bakım ve onarımını yapmayan bu servis ayrıca diğer marka buzdolaplarının onarım işlerini de belli bir ücret karşılığında yapmaktadır.


Ödeme konusunda kolaylık sağlayarak müşterisini zor duruma düşürmeyen bu servis her türlü kolaylığı yapmaktadır.

Böylece diğer servislerle girmiş olduğu rekabetten başarılı bir şekilde ön plana çıkmayı başaran Kartal İndesit Servisi halkını memnun etmeye devam etmektedir.


TELEFON NUMARASI : 0216 471 80 95

BULUNDUĞU ADRES : Servis Nerede Adresimiz Ana Merkez Şube İSTANBUL / ANADOLUYAKASI 

HİZMET GÜN ve SAATLERİ : HAFTA İÇİ : 08:30 – 20:30 HAFTA SONU : PAZAR GÜNÜ :10:00 – 17:00 Gezici (1 Ekip)

Kartal İndesit Servisi Tamir, Tamircisi 2023 – 2024 yılı Servis Ücretleri Güncel Bilgi İçin Firmamızla İrtibata Geçin. • comment avatar

  nursen çalışkan

  2023-04-01 13:03:17

  Çözüm odaklı çalışan bir servis, ilgili bir yer. Yılmaz bey ne kadar teşekkür etsek azdır. Ne zaman yardımını istesek en acilinden koşup geldi. Çok memnun kaldık.

 • comment avatar

  Bektaş Tekin

  2022-09-10 19:37:16

  Çok memnun kaldık. Teknik servis ve ustalarla çoğumuzun iyi anıları yoktur. Fiyat pahalı söylerler, güven vermezler ya da yanlış tespit ile bir sürü işleme yol açabilirler. Ancak Kartal İndesit Servisi işlemini hızlıca gerçekleştirip üzerine size tam güven veriyor. Giderken ciddiyetle "makinenizde problem çıkmayacak ancak çıkması durumunda hemen servisimizi arayın" diyerek yaptıkları işin o an bile (telafi edecek biçimde) arkasında duruyorlar. Teşekkürler.

Yorum Yaz

İstanbul Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi
"0216 471 80 95" Arayın Aynı Gün Servis Yönlendirelim.

Hızlı Servis Çağır

Formu doğru bir şekilde ileterek servis talebinde bulunabilirsiniz.

SERVİSİ ARA
WHATSAPP