Sancaktepe İndesit Servisi

(5 PUAN)

Sancaktepe İndesit Servisi Teknik Servisi


Sancaktepe İndesit Servisi Telefon Numarası : 0216 471 80 95

İstanbul Sancaktepe İndesit Servisi Acil İletişim Numaramız : 0532 646 84 10 Aynı Gün Hizmet


Haftanın Her Günü 08.30 – 20.30 Saatleri Arası Servis Hizmeti Vermekteyiz.

           Sancaktepe İndesit Servisi olarak artık tüm Fındıklı ve civarında yaşayan indesit beyaz eşya buzdolabı veya diğer buzdolabı kullanıcılarına hizmet vermekteyiz.

Sizlerin servis sıkıntısını ve sorusunu ortadan kaldırmak amacı ile her zaman çalışarak oluşan tamir bakım veya onarım gibi durumlarda kesin olarak en kaliteli hizmeti ve en güvenilir verilerle işimizi yapmaktayız.


               Sancaktepe İndesit Servisi olarak belirtmek isteriz ki oluşacak herhangi bir tamir bakım veya onarım durumunda sadece tek yapmanız gereken bizlere ulaşmak olacaktır.

Ancak takdir edersiniz ki yoğun bir çalışma olduğu durumlarda sizlere geri dönüş yapmak veya teknik servis ekibimizin en kısa sürede sizlere ulaşması biraz zaman alabilir.


                Bu gibi durumlarda sizler yapılan bildirileri anlayışla karşılamanız ise bizim için çok önemlidir.

Diğer herhangi bir durum da Sancaktepe İndesit Servisi olarak bize ulaştığınız andan itibaren en kısa sürede sizlere ulaşarak teknik servis ekibimiz sorunu olduğu yerde çözecektir.

Faka cihazınız için donanımlı bir sıkıntıdan dolayı servise gelmesi dahi sizleri endişelendirmesin çünkü en kısa sürede tamir bakım veya onarımı yapılarak size dönüş sağlanacaktır.

Ariston İndesit Beyaz Eşya Ürünleri Çamaşır Makineleri, Fırınlar, Buzdolapları, Bulaşık Makineleri, Derin Dondurucular, Solo Ocaklar, Klimalar, Ankastre Ürünler Bulaşık Makine, Klima, Buzdolap, Fırın, Derin Dondurucu, Ocak, Ankastre, Çamaşır Makinesi Servis Hizmeti

TELEFON NUMARASI : 0216 471 80 95

BULUNDUĞU ADRES : Servis Nerede Adresimiz Ana Merkez Şube İSTANBUL / ANADOLUYAKASI 

HİZMET GÜN ve SAATLERİ : HAFTA İÇİ : 08:30 – 20:30 HAFTA SONU : PAZAR GÜNÜ :10:00 – 17:00 Gezici (1 Ekip)

Sancaktepe İndesit Servisi Tamir, Tamircisi 2023 – 2024 yılı Servis Ücretleri Güncel Bilgi İçin Firmamızla İrtibata Geçin.


 • comment avatar

  esra calış

  2023-04-01 12:35:17

  Ustalar tecrübeli ve çok ilgili ve alakalıydı sorunumuzu en kısa sürede çözüldü ben çamaşır makine yaptırdım hiç bir sorun yaşamadım

 • comment avatar

  NAZIM KESKIN

  2023-01-31 13:25:04

  Bulaşık makinası tamir bakım ile ilgili sıkıntımızda çok kısa sürede servisin sağlaması , tespit edilen arızanın mümkün olan en kısa sürede titizlikle giderilmesi ve fiyat performansının çok iyi olması sebebiyle çok memnun kaldık. Çok teşekkür ederiz ellerinize emeklerinize sağlık.

Yorum Yaz

İstanbul Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi
"0216 471 80 95" Arayın Aynı Gün Servis Yönlendirelim.

Hızlı Servis Çağır

Formu doğru bir şekilde ileterek servis talebinde bulunabilirsiniz.

SERVİSİ ARA
WHATSAPP