Ümraniye İndesit Servisi

(5 PUAN)

Ümraniye İndesit Servisi Teknik Servisi


Ümraniye İndesit Servisi Telefon Numarası : 0216 471 80 95

İstanbul Ümraniye İndesit Servisi Acil İletişim Numaramız : 0532 646 84 10 Aynı Gün Hizmet

Haftanın Her Günü 08.30 – 20.30 Saatleri Arası Servis Hizmeti Vermekteyiz.


Ariston Hotpoint İndesit markası, beyaz eşyalarını kullanan müşterilerine her zaman güvenebilecekleri çözümler sunmayı ilke edinmektedir.

İndesit firması üretmiş olduğu tüm beyaz eşya ürünlerinde kalite ve konfordan ödün vermemekte ve özellikle de beyaz eşya modellerinde son derece iddialıbir konumda yer almaktadır.

Yüksek enerji verimliliği ve ergonomiyi bir arada bulmak isteyenler için tasarlanan beyaz eşyalarında performansı ve en uygun tasarrufu aynı anda tüketicilerine sunmaktadır.

Günün yirmi dört saati ve haftanın yedi gününde arayabileceğiniz

Ümraniye İndesit Servisi çağrı merkezi, müşterilerden arıza kayıtlarının alındıktan sonra saha ekipleri olabilecek en kısa vakit içerisinde bilgilendirmekte ve müşterilerine süratli bir şekilde ulaşmaları sağlanmaktadır.

Size ulaşacak olan Ümraniye İndesit Servisi Merkezindeki teknik elemanlar cihazınızı en ince ayrıntısına kadar inceledikten sonra arızayı bir daha tekrarlanmayacak bir biçimde çözüme ulaştırmaktadır.

Profesyonel ve güler yüzlü teknik ekibimizle tüketicilerine en uygun fiyatı ve en kaliteli hizmeti tüm İstanbul genelinde sunmak için faaliyet göstermektedir. 

İstediğiniz zaman ve saat diliminde, Ariston beyaz eşyalarınızın bakımları, tamiratı ve montajı için bizi arayabilir, servis talebinde bulunma imkânına sahip olmaktasınız.

Ümraniye İndesit Servisi olarak en kısa zaman içerisinde sizlere ulaşıp en uygun kalite ve fiyatlar ile güvenilir hizmeti müşterilerine sağlamaktadır.

Ümraniye İndesit Ankastre Servisi - Buzdolabı Servisi - Buzdolabı Tamircisi - Bulaşık Makinesi Servisi - Çamaşır Makinesi Servisi - Davlumbaz Servisi - Fırın Servisi - Kombi Servisi - Klima Servisi tüm İstanbul da hizmet vermeye senelerdir devam etmektedir.

Ümraniye İndesit Servisi çalışanları işlerini kalite ve titizlik çerçevesinde yapmaktadır.

Ümraniye İndesit Servisi hizmetini veren servisler kullanıcılar için en hızlı ve uygun servisi sunmak anlayışına sahip olmaktadır.

Ümraniye İndesit Servisi gün boyunca gelmekte olan taleplere cevap vermekte ve oluşan sorunları çözüme ulaştırmak için tüketicilerine yardımcı olmaktadır.

İndesit firması müşterilerine en hızlı ve en güvenilir hizmeti vermek için haftanın yedi günü ve yirmi dört saati boyunca çalışmalarını sürdürmekte, en kapsamlı çözümleri müşterilerine sunmaktadır.

Cihazlarınızın tüm bakım, tamirat ve montaj hizmetlerini uzman bir ekipten almak istiyor iseniz Ümraniye İndesit Servisinin çağrı merkezine talepte bulunmak olanağına sahip olmaktasınız. 


TELEFON NUMARASI : 0216 471 80 95

BULUNDUĞU ADRES : Servis Nerede Adresimiz Ana Merkez Şube İSTANBUL / ANADOLUYAKASI 

HİZMET GÜN ve SAATLERİ : HAFTA İÇİ : 08:30 – 20:30 HAFTA SONU : PAZAR GÜNÜ :10:00 – 17:00 Gezici (1 Ekip)

Ümraniye İndesit Servisi Tamir, Tamircisi 2023 – 2024 yılı Servis Ücretleri Güncel Bilgi İçin Firmamızla İrtibata Geçin.


 • comment avatar

  seher vural

  2023-04-01 13:12:05

  bulaşık makinemizin sorunlarını hallettiler çok ilgili kibar bir servis, kendilerine özenlerinden ötürü teşekkür ediyoruz.

 • comment avatar

  DUYGU SENA AKIN

  2023-01-31 13:50:03

  Güler yüzlü hizmet ve iyi işçilik için çok teşekkür ederim kısa sürede buzdolabı arızamızı sorunumuzu çözüldü iyi çalışmalar dilerim elleriniz dert görmesin.

 • comment avatar

  Fahrettin/Fahri

  2022-09-10 19:23:38

  İndesit marka buzdolabımız yakın zamanda arızalandı teknik servisi aradım ustalar sağ olsun aynı gün içeresinde gelip tamiratını yaptılar ve o kadar sıcakkanlıydılar ki ustalar dost olduk resmen. İşlerini çok düzenli ve tertipli yaptılar Çok memnun kaldık ve buzdolabımız çok iyi çalışmaya başladı teknik servisi tavsiye ediyorum

Yorum Yaz

İstanbul Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi
"0216 471 80 95" Arayın Aynı Gün Servis Yönlendirelim.

Hızlı Servis Çağır

Formu doğru bir şekilde ileterek servis talebinde bulunabilirsiniz.

SERVİSİ ARA
WHATSAPP