Ataşehir General Electric Servisi

(5 PUAN)

Ataşehir General Electric Servisi

Ataşehir General Electric Telefon Numarası : 0216 471 80 95 

Ataşehir General Electric İçin İletişim Numaramız : 0532 646 84 10

Haftanın Her Günü 08.30 – 20.30 Saatleri Arası Servis Hizmeti Vermekteyiz.
 

İstanbul’un hızlı ve yoğun hayatı içinde ortaya çıkabilecek küçük sorunlar büyük iş yükü halin gelebiliyor. 

Buzdolabı arızası gibi küçük bir sorun metropol hayatı içinde içinden çıkılmaz sorunlara yol açabilmektedir. 

Ataşehir General Electric Servisi sayesinde İstanbul’da buzdolabı onarım işleriniz çok pratik bir işlem haline geliyor.

Teknolojisiyle buzdolabında söz sahibi marka olan General Electric teknik servis desteği ile de bu alanda da söz sahibi olarak öne çıkıyor. 

Ataşehir General Electric Servisi, Çamaşır Makinası, Çamaşır makineleri, Bulaşık Makinesi, Bulaşık Makineleri, Yıkayıcı kurutucular, Yıkayıcı kurutucu, Buzdolabı, Davlumbaz, Ocak, Ocaklar Servis Merkezi servisi desteği ile buzdolabı sorunlarınıza çözüm desteği sunan General Electric, çağrı merkezi aracılığı ile arıza kaydınız aldıktan sonra servis ekiplerinizi adresinize yönlendirerek en kısa sürede sorununuza çözüm buluyor. 

İstanbul’un yoğun temposu içinde size nefes aldıracak bu çözüm yoluyla küçük sorunlarınızı gözünüzde büyütmenize gerek kalmıyor.

Kaliteli hizmet anlayışıyla hareket eden Ataşehir General Electric Servisi güvenilir hizmet anlayışıyla da kullanıcılarına ayrıcalıklı hizmet sunuyor. 

Bir telefon kadar size yakın olan Ataşehir General Electric Servisi, buzdolabı arızası yaşamanız durumunda en hızlı ve en güvenilir şekilde hizmet veriyor.


TELEFON NUMARASI : 0216 471 80 95

BULUNDUĞU ADRES : Servis Nerede Adresimiz Ana Merkez Şube Küçükyalı 

HİZMET GÜN ve SAATLERİ : HAFTA İÇİ : 08:30 – 20:30 HAFTA SONU : PAZAR GÜNÜ :10:00 – 17:00 Gezici (1 Ekip)

Ataşehir General Electric Buzdolabı Servisi Tamir, Tamircisi 2023 – 2024 yılı Servis Ücretleri Güncel Bilgi İçin Firmamızla İrtibata Geçin.

 • comment avatar

  ezgi tezel

  2023-04-01 13:31:00

  Buzdolabımız tamiri için sağ olsunlar, anlaştığımız vakitte geldiler bekletmediler. Hızlıca sorunları tespit edip uygun çözümü sunarak sonuca gittiler. Tekrar bir sıkıntım olursa yine bu servisten destek alırım çekinmem memnun kaldım. Hayırlı işleri olsun.

 • comment avatar

  Gamze Çınar

  2023-03-31 14:54:28

  General Electric Servisi Buzdolabım bozuldu. Teknik Servis olarak burayı araştırıp soruşturup inceleyip buldum. Bozulan parça söküp değiştirmek yenisiyle daha maliyetliydi. Ama kart tamir ettiler maliyeti düşürdüler titiz ve işinin ehliydi bize gelen ustalar. Fiyat olarakta piyasa hep standart ama burası daha iyi teklifler sunuyor. Ben gayet memnun kaldım ve şiddetle öneriyorum.

 • comment avatar

  GUL GOKCE DOGDU

  2023-01-31 14:07:28

  General Electric buzdolabı tamir için ulaştığımız servis bizi çok memnun etidiler Tavsiye edebileceğim bir servis ilgili ve alakalı servis elamanları işimin ehli bence Kesinlikle tavsiye ediyorum

 • comment avatar

  Tarık Ekşi

  2022-12-26 17:58:24

  Buzdolabım soğutmuyordu. Aradım aynı güne randevu oluşturularak hemen geldiler. Kibar ve ilgili bir yer, sorunu çözdüler buzdolabımızda ürünler bozulmadan buzdolabım tamir edildi. Makul fiyatlara çalışıyorlar. Tekrar teşekkürler.

 • comment avatar

  Zuhal Yüksel

  2022-12-26 17:53:46

  Arama motoru üzerinden General Electric Servisi ulaştığım bir teknik servisti. Buzdolabımız eski olduğu için bir çok servis yapamayacağını söylemişti. Söyledikleri zamanda gelip kısa surede sorunu çözdü. Yapılan işlem ilgi ve bilgilendirme için çok memnun kaldığımı belirtmek isterim. Gönül rahatlığı ile tavsiye edebilirim.

 • comment avatar

  Almira Ç.

  2022-12-03 18:39:05

  BUZDOLABI ARIZAMIZ İÇİN ŞU ANA KADAR ALDIĞIM EN İYİ SERVİS HİZMETİ DİYE BİLİRİM. YILMAZ USTA ÇOK İLGİLİ VE BİLGİLİ. TAMİR SONRASI YILLARDIR KULLAĞIM BUZDOLABINI BAKIMINI BİLE YAPIP DAHA VERİMLİ KULLANMAMI SAĞLADI ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.

Yorum Yaz

İstanbul Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi
"0216 471 80 95" Arayın Aynı Gün Servis Yönlendirelim.

Hızlı Servis Çağır

Formu doğru bir şekilde ileterek servis talebinde bulunabilirsiniz.

SERVİSİ ARA
WHATSAPP