Çekmeköy Hotpoint Servisi

(5 PUAN)


Çekmeköy Hotpoint Teknik Servisi


Çekmeköy Hotpoint Servisi Telefon Numarası : 0216 471 80 95

İstanbul Çekmeköy Hotpoint Servisi Acil İletişim Numaramız : 0532 646 84 10 Aynı Gün Hizmet


Haftanın Her Günü 08.30 – 20.30 Saatleri Arası Servis Hizmeti Vermekteyiz.

               İstanul Beyaz eşya markalarının artmasının ardından Ankastre Servisi - Buzdolabı Servisi - Buzdolabı Tamircisi - Bulaşık Makinesi Servisi - Çamaşır Makinesi Servisi - Davlumbaz Servisi - Fırın Servisi - Kombi Servisi - Klima Servisi bakım ve onarı işlerinin yapmak için kurulan servislerde artmaya devam etmektedir. 


Bu servislerden birisi olan Çekmeköy Hotpoint Servisi sayesinde insanların beyaz eşya kombi klima bakım ve onarım işleri günübirlik olarak yapılmaktadır.

Çekmeköy un her tarafında kurularak adını duyurmaya çalışan bu servis sayesinde insanların beyaz eşya bozulmaları yüzünden kendilerine ayıramadıkları zaman azalmış, bu servis sayesinde insanlar beyaz eşyalarını kolay bir şekilde yaptırarak kendilerine zaman ayırabilmişlerdir.

Bu servis sayesinde tek bir numara ile bölgede bulunan servisin numaraları tek bir numara sayesinde kolay bir şekilde aranmakta ve bu Hotpoint servisi anında istenilen adrese ulaşmaktadır.

Hızlı bir şekilde tamir işlerini pratik olarak yapan bu servis ayrıca diğer tüm buzdolaplarının bakım ve onarım işlerini belli bir ücret karşılığında yapmaktadır. 

Bu servis ödeme kolaylığı sağlaması ve müşterisini sıkıntıya bırakmamasından dolayı gözde servis haline gelmeyi başarmıştır. 

Böylece Ariston Hotpoint servisi diğer servislerle girmiş olduğu rekabetten başarılı bir şekilde çıkarak yerini ön planda almayı başarmıştır.


TELEFON NUMARASI : 0216 471 80 95

BULUNDUĞU ADRES : Servis Nerede Adresimiz Ana Merkez Şube İSTANBUL / ANADOLUYAKASI 

HİZMET GÜN ve SAATLERİ : HAFTA İÇİ : 08:30 – 20:30 HAFTA SONU : PAZAR GÜNÜ :10:00 – 17:00 Gezici (1 Ekip)


Çekmeköy Hotpoint Ariston Servisi Tamir, Tamircisi 2023 – 2024 yılı Servis Ücretleri Güncel Bilgi İçin Firmamızla İrtibata Geçin.


  • comment avatar

    pınar baklacı

    2023-04-01 13:05:32

    Buzdolabı arızamız için ulaştık ilgili, çok dürüst, işinin ehli, muhteşem bir usta beyaz eşyam bozulduğunda hiç düşünmeden direkt çağırcam ve vaktinde geliyor. 10 yıldız olsa 10 yıldız veririm. Kesinlikle tavsiye ederim asla pişman olmazsınız. Yılmaz ustaya teşekkürler.

Yorum Yaz

İstanbul Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi
"0216 471 80 95" Arayın Aynı Gün Servis Yönlendirelim.

Hızlı Servis Çağır

Formu doğru bir şekilde ileterek servis talebinde bulunabilirsiniz.

SERVİSİ ARA
WHATSAPP