Pendik Hotpoint Servisi

(5 PUAN)

Pendik Hotpoint Teknik Servisi

Pendik Hotpoint Servisi Telefon Numarası : 0216 471 80 95

İstanbul Pendik Hotpoint Servisi Acil İletişim Numaramız : 0532 646 84 10 Aynı Gün Hizmet


Haftanın Her Günü 08.30 – 20.30 Saatleri Arası Servis Hizmeti Vermekteyiz.


                İstanbul Pendik te kurularak halkının ve müşterilerinin beyaz eşya bakım ve onarım işlerini kolay ve rahat bir şekilde yapan Pendik Hotpoint Servisi günün 24 saati hizmette sınır tanımayarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Servisin yapmış olduğu çalışmalar sayesinde insanların beyaz eşya kombi klima bozulmasına karşılık olan korkusu azalmıştır.

Bunun dışında servis, yeni beyaz eşya alanların çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolaplarını evlere kadar taşımakta ve kurulum işlerini rahat bir şekilde yaparak müşterilerine beyaz eşya kullanımı hakkında bilgi vermektedir.

Ayrıca taşıma sırasında meydana gelebilecek tüm hasara karşı beyaz eşyalarının tamir etme verme sözü vererek beyaz eşyalarına taşıma garantisi vermektedir.

 Servis sayesinde insanların beyaz eşya, buzdolabı bozulması yüzünden kendilerine ayıramadıkları zaman azalarak kendilerine daha çok vakit ayırmışlardır.

Adını diğer servislere oranla daha çok duyurmayı başaran Pendik Hotpoint Servisi çalışmalarına hızlı bir şekilde devam ederek müşterilerine daha iyi hizmet sunmaya çalışmaktadır.

Bu sayede insanlarda bu bakım ve onarım işlerinin günlük ve pratik olarak yapılmasından dolayı Pendik Ariston Hotpoint Servisi diğer servislere oranla daha çok tercih edilen servis olmayı başarmıştır.


TELEFON NUMARASI : 0216 471 80 95

BULUNDUĞU ADRES : Servis Nerede Adresimiz Ana Merkez Şube İSTANBUL / ANADOLUYAKASI 

HİZMET GÜN ve SAATLERİ : HAFTA İÇİ : 08:30 – 20:30 HAFTA SONU : PAZAR GÜNÜ :10:00 – 17:00 Gezici (1 Ekip)


Pendik Hotpoint Ariston Servisi Tamir, Tamircisi 2023 – 2024 yılı Servis Ücretleri Güncel Bilgi İçin Firmamızla İrtibata Geçin.


 • comment avatar

  Dilek Erbas

  2023-04-01 12:27:41

  Anında çözüm dürüst kaliteli hizmet para değil hizmet ön planda çok memnun kaldım. Pompa arızası vardı başkası olsa neler çıkardı içinden bilmem o kadar dürüst davrandılar ki pislik varmış onu temizledi makine çalıştı. Bu dürüstlüğünüzden dolayı ayrıca tebrik ediyorum sizi. Teşekkürler

 • comment avatar

  SEVAL TUNA

  2023-01-31 13:43:46

  Hotpoint ariston kesinlikle gözünüz kapalı güvenebileceğiniz bir firma. Buzdolabı tamiri için destek aldık. Fiyat ve performans çok iyi . Kendilerine teşekkür ederiz.

Yorum Yaz

İstanbul Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi
"0216 471 80 95" Arayın Aynı Gün Servis Yönlendirelim.

Hızlı Servis Çağır

Formu doğru bir şekilde ileterek servis talebinde bulunabilirsiniz.

SERVİSİ ARA
WHATSAPP