İndesit Servisi

(5 PUAN)


İndesit Servisi Teknik Servisi


İndesit Servisi Telefon Numarası  0216 471 80 95

İstanbul İndesit Servisi Acil İletişim Numaramız  0532 646 84 10 Aynı Gün Hizmet


Haftanın Her Günü 08:30 – 20:30 Saatleri Arası Servis Hizmeti Vermekteyiz.

Devamlı olarak gelişen teknoloji sayesinde artık yaşamımız daha kolay ve rahat bir hale gelmektedir.

Beyaz eşya kullanımı oldukça yaygın olduğundan en kaliteli şekilde kullanım imkanı elde etmek için cihazların kontrollerinin yapılması gerekir.

Yaşanabilecek her türlü aksaklık ve arıza durumunda İndesit Servisi en kısa süre içinde sizlerin taleplerine karşılık vermektedir.

Beyaz eşyalarınızda yaşanan arıza durumlarında içerisinde bulunan gıdaların bozulma riski bulunduğundan bu konuda yapılacak işlemlerin daha hızlı yapılması son derece önemlidir.

İndesit Servisi bu konuda sizlere yeterli ekibi ile yaptığınız taleplere göre bilgi vererek en kısa sürede dönüş yapmaktadır.

Arızayı detaylı olarak bildirmeniz durumunda telefonda bilgi alarak sorunun ne olabileceğine dair sizlere dönüş yapılmasını sağlayabilirsiniz.

İstanbul da bulunduğunuz her adrese gelen elemanlar tarafından beyaz eşyalarınız buzdolabınız incelenerek bu sayede nasıl bir sorun olduğu anlaşılarak çözülmesi sağlanır.

Uygun fiyat seçenekleri sayesinde İndesit Servisi ile ihtiyacınız olduğu her durumda çalışarak kaliteli sonuçlar elde edebilir ve cihazınızı daha uzun süre kullanabilirsiniz.

İndesit Servisi Beyaz Eşya Ürünleri Çamaşır Makineleri Fırınlar Buzdolapları Bulaşık Makineleri Derin Dondurucular Solo Ocaklar Klimalar Termosifonlar  Ankastre Ürünler Bulaşık Makine Klima Buzdolap Fırın Derin Dondurucu Solo Ocak Ankastre Termosifon Çamaşır Makinesi Servis Hizmeti

TELEFON NUMARASI : 0216 471 80 95

BULUNDUĞU ADRES : Servis Nerede Adresimiz Ana Merkez Şube İSTANBUL / ANADOLUYAKASI 

HİZMET GÜN ve SAATLERİ : HAFTA İÇİ : 08:30 – 20:30 HAFTA SONU : PAZAR GÜNÜ :10:00 – 17:00 Gezici (1 Ekip)

İndesit Servisi Tamir Tamircisi 2023 – 2024 yılı Servis Ücretleri Güncel Bilgi İçin Firmamızla İrtibata Geçin.


 • comment avatar

  FILIZ UYLAS

  2023-04-01 11:53:18

  Buz dolabım bozuktu ve iki servis çağırdım ikisinde motor problemi dedi yüksek para istediler. Usta nın eline sağlık sadece filtre tıkanmış makul fiyata ye tamir etti hakkıyla namusuyla çalışan esnaf bulmak çok zor teşekkürler tekrardan

 • comment avatar

  KUBRA OZKARA

  2023-03-16 15:32:01

  Buzdolabı arızası yaşadım ve servis ten hizmet aldık ve çok memnun kaldım bereketini gör kardeşim sizin gibi efendi sözünün eri insanları bulmak çok zor kardeşim Allah razı olsun dediğin gün geldin emeğine sağlık hayırlı işler bol kazançlar versin

 • comment avatar

  BETUL KEYIF

  2023-01-31 12:56:28

  Kendilerine gece yarısı olmasına rağmen ulaştım. sağ olsunlar söyledikleri gün gelip hemen ilgilendiler. Çamaşır Makinemin kazanı kırılmasına rağmen. söyledikleri günde kusursuz olarak çamaşır makinemi bana teslim ettiler. Makinem sorunsuz olarak çalışıyor. Kendilerine çok çok teşekkür ediyorum.

Yorum Yaz

İstanbul Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi
"0216 471 80 95" Arayın Aynı Gün Servis Yönlendirelim.

Hızlı Servis Çağır

Formu doğru bir şekilde ileterek servis talebinde bulunabilirsiniz.

SERVİSİ ARA
WHATSAPP