Kadıköy Hotpoint Servisi

(5 PUAN)

Kadıköy Hotpoint Teknik Servisi

Kadıköy Hotpoint Servisi Telefon Numarası : 0216 471 80 95

İstanbul Kadıköy Hotpoint Servisi Acil İletişim Numaramız : 0532 646 84 10 Aynı Gün Hizmet


Haftanın Her Günü 08.30 – 20.30 Saatleri Arası Servis Hizmeti Vermekteyiz.

Beyaz eşya markaları arasında son yıllarda kendini kanıtlamış olan kalitesi ile en çok tercih edilenlerden biri olan Ariston Hotpoint, Beyaz eşya tasarımları konusunda ileri teknolojiyi aratmayan özellikleri ile adından söz ettirmektedir.

Firmamız da Kadıköy Hotpoint Servisi olarak, çok tercih edilen bir beyaz eşya markasının arkasında durmakta ve karşılaşılan her türlü soru ve sorunda müşterinin yanında yer almaktadır.

Hotpoint Ariston İndesit buzdolabı modelleri için, bakım, onarım ve yedek parça temin etmekte olan firmamız, uzun yıllardır teknik servis sektöründe olmanın verdiği tecrübe ve bilgi birikimi dahilinde faaliyetlerini sürdürmektedir.

Garantili Kadıköy Hotpoint Servisi

Kesintisiz bir şekilde müşteri ile aracı konumunda hizmet veren çağrı merkezi birimi, müşterilerden gelen tüm taleplerin ilgili bölümlere iletilmesi konusunda sürekli olarak hizmet vermektedir.

Bu doğrultuda firmamız tarafından verilen her beyaz eşya kombi klima servis hizmeti 1 yıl boyuna garantimiz altındadır. Özellikle orijinal yedek parça ile değişimi yapılan beyaz eşya parçası bir yıl boyunca garantili bir şekilde kullanıma sunulmaktadır.

Oluşabilecek herhangi bir sorundan dolayı 1 yıl boyunca firmamız müşterisi ile irtibatı kesmemekte ve ihtiyaç duyulan her anda müşterinin beklentilerini karşılamak için hazır bir şekilde beklemektedir.

Ekonomik Kadıköy Hotpoint Servisi, Piyasadaki pek çok buzdolabı markasına nazaran oldukça uygun fiyatlı olan Kadıköy Hotpoint modelleri için verdiğimiz servis hizmetleri de oldukça ekonomik düzeydedir.

Kredi kartı ile ödeme kolaylığı ve çeşitli indirim kampanyaları ile alacağınız servis ücreti son derece cazip seçeneklerle hizmet olarak beğenilere sunulmaktadır.

İstanbul Kadıköy Hotpoint Servisi

Ağırlıklı olarak İstanbul Kadıköy Hotpoint Servisçisi niteliğindeki firmamız, hitap ettiği geniş kitlesi nedeniyle, imkânlar dahilinde Kadıköy un her noktasına ulaşmayı hedeflemekte ve büyük ölçüde de ulaşmış durumdadır.

İstanbul’da yaşayan her müşterimize çağrı merkezimiz aracılığı ile bir telefon kadar uzaklıkta olan firmamız, değeri müşterilerimizin beyaz eşya bakım ve tamiri konusunda içlerinin rahat etmesini sağlamaktadır.

Servis hizmetlerimizi tecrübe etmiş olan birçok müşterimiz çevresindekileri hizmet kalitemizi önermekte ve memnuniyetlerini her fırsatta dile getirmektedir.

Sizlerde Kadıköy Hotpoint sahibi iseniz ve İstanbul’da ikamet ediyorsanız, telefon numaramızı rehberinize kayıt etmeniz, ihtiyaç anıda beklemeden teknik destek almanızı sağlayacaktır.

Ariston Hotpoint İndesit Beyaz Eşya Servisi Hizmetleri

Beyaz eşya markaları arasında son yıllarda yükselişe geçmiş durumda olan Hotpoint markalı beyaz eşyaların arasında beyaz eşyaları en fazla tercih edilen ürünleri arasındadır.

Bu sebeple önceliği beyaz eşya servis hizmetlerine vermiş olan firmamız, beyaz eşya tamirinden ve bakımında uzman olan çalışanları ile hizmet vermektedir.

Bozulduğunda ya da bakım vakti geldiğinde en çok üzüntüye neden olan ev eşyaları arasındaki beyaz eşyalara en az sahipleri adar kıymet veren firmamız, hizmet önceliğini her zaman için müşteri memnuniyeti noktasına çekmiş durumdadır.

Farkımızın hizmet kalitemizden anlaşılması adına çalışmalarımız her geçen gün daha da ilerlemekte ve teknoloji ile doğru orantılı bir biçimde gerçekleşmektedir.


TELEFON NUMARASI : 0216 471 80 95

BULUNDUĞU ADRES : Servis Nerede Adresimiz Ana Merkez Şube İSTANBUL / ANADOLUYAKASI 

HİZMET GÜN ve SAATLERİ : HAFTA İÇİ : 08:30 – 20:30 HAFTA SONU : PAZAR GÜNÜ :10:00 – 17:00 Gezici (1 Ekip)


Kadıköy Hotpoint Ariston Servisi Tamir, Tamircisi 2023 – 2024 yılı Servis Ücretleri Güncel Bilgi İçin Firmamızla İrtibata Geçin.


 • comment avatar

  DERYA Y.ONEL

  2023-04-01 12:24:24

  Profesyonel kaliteli hizmet dürüst ve güvenilir olması ve zamanında hızlı dönüş sağlaması yönünde harika bir servis hizmeti sağlıyor. Teşekkür ederim tüm çalışanlarınıza bizi büyük bir sorundan kurtardınız. İyi ki varsınız.

 • comment avatar

  NURSEN GUNGOR

  2023-03-16 15:42:04

  Buzdolabı bozulması vesilesiyle tanıştık işini dürüstçe yapan, zamanında gelen, bilgilendirmesi gayet güzel, iyi bir servis. Gönül rahatlığıyla tavsiye ederim. Buzdolabımız ilk günkü haline geldi ve bakımlarını yaptılar.

Yorum Yaz

İstanbul Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi
"0216 471 80 95" Arayın Aynı Gün Servis Yönlendirelim.

Hızlı Servis Çağır

Formu doğru bir şekilde ileterek servis talebinde bulunabilirsiniz.

SERVİSİ ARA
WHATSAPP