Sancaktepe Hotpoint Servisi

(4.75 PUAN)

Sancaktepe Hotpoint Teknik Servisi

Sancaktepe Hotpoint Servisi Telefon Numarası : 0216 471 80 95

İstanbul Sancaktepe Hotpoint Servisi Acil İletişim Numaramız : 0532 646 84 10 Aynı Gün Hizmet


Haftanın Her Günü 08.30 – 20.30 Saatleri Arası Servis Hizmeti Vermekteyiz.


Beyaz Eşya ev ve diğer alanlarda gıdaların uzun süre saklanması amacı ile kullanılmaktadır. 

Güler yüzlü ekibi ile sizlere sunduğu hizmetler sayesinde yaşadığınız her türlü sorun konusunda en iyi sonucu almanız sağlanmaktadır.

Sancaktepe Hotpoint Servisi ile çalışmanız durumunda uzman elemanlar cihazda oluşan sorunu kısa sürede çözebilecek bilgiye sahip olduğundan daha fazla beklemek zorunda kalmadan sonuç alabilirsiniz.

Sancaktepe Hotpoint Servisi yıllardır verdiği montaj, bakım, onarım ve tamir hizmetleri ile beyaz eşyalarının daha uzun süre kullanılmasını sağlamaktadır.

Yapılacak kontroller içim cihazın evden çıkartılmasına gerek olmaması da bu sürecim daha kısa sürmesini ve taşıma gibi sorunların yaşanmamasını sağlar.

Bakım yaptırmak istediğinizde cihazdan yüksek ses gelmesi veya verimli soğutmaması gibi sorunları yaşıyorsanız bunun içinde hizmet alabilirsiniz.

Ankastre Servisi - Buzdolabı Servisi - Buzdolabı Tamircisi - Bulaşık Makinesi Servisi - Çamaşır Makinesi Servisi - Davlumbaz Servisi - Fırın Servisi - Kombi Servisi - Klima Servisi Cihazın iyi çalışmaması enerjinin daha az harcanmasını sağlayacağı için her açıdan sizlere fayda sağlayacaktır.

Sancaktepe Hotpoint Servisi ile iletişime geçmeniz durumunda aynı gün içerisinde sizlere dönüş yapılarak bu şekilde daha hızlı sonuç almanız sağlanır.


TELEFON NUMARASI : 0216 471 80 95

BULUNDUĞU ADRES : Servis Nerede Adresimiz Ana Merkez Şube İSTANBUL / ANADOLUYAKASI 

HİZMET GÜN ve SAATLERİ : HAFTA İÇİ : 08:30 – 20:30 HAFTA SONU : PAZAR GÜNÜ :10:00 – 17:00 Gezici (1 Ekip)


Sancaktepe Hotpoint Ariston Servisi Tamir, Tamircisi 2023 – 2024 yılı Servis Ücretleri Güncel Bilgi İçin Firmamızla İrtibata Geçin.

 • comment avatar

  CANAN YESILIRMAK

  2023-04-01 12:22:11

  Bulaşık makinemin kapağı arıza yaptı kapanmadığı için çalışmıyordu. Çok hızlıca gelip kilit mekanizmasını değiştirdiler. Çok teşekkür ederim işlerini hızlı ve iyi yapıyorlar.

 • comment avatar

  NEVIN SURUCU

  2023-01-31 13:26:52

  Hotpoint ariston buzdolabım soğutmuyordu. Aradım aynı güne randevu oluşturularak hemen geldiler. Kibar ve ilgili bir yer, sorunu çözdüler ürünler bozulmadan buzdolabım tamir edildi. Makul fiyatlara çalışıyorlar. Tekrar teşekkürler.

Yorum Yaz

İstanbul Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi
"0216 471 80 95" Arayın Aynı Gün Servis Yönlendirelim.

Hızlı Servis Çağır

Formu doğru bir şekilde ileterek servis talebinde bulunabilirsiniz.

SERVİSİ ARA
WHATSAPP