Kartal Hotpoint Servisi

(5 PUAN)

Kartal Hotpoint Teknik Servisi

Kartal Hotpoint Servisi Telefon Numarası : 0216 471 80 95

İstanbul Kartal Hotpoint Servisi Acil İletişim Numaramız : 0532 646 84 10 Aynı Gün Hizmet


Haftanın Her Günü 08.30 – 20.30 Saatleri Arası Servis Hizmeti Vermekteyiz.


Beyaz eşyalarda yeni alınmasına rağmen çeşitli sorunlar oluşabilmektedir. 

Bu sorunların en önemli sebepleri arasında beyaz eşyalarda en uygun ayarların yapılmamasından kaynaklanmaktadır. 

Yeni alınmış olan beyaz eşyaların mutlaka satın alınan firmadan kurulum için gelen uzmanlardan ayarları yaptırmak çok önemlidir. 

Özellikle buzdolaplarında gerekli ayarlamaların yapılması ilerde yaşanması muhtemel buzlanma, karlanma ve eritme gibi sorunların yaşanmasının önüne geçecektir.

Ariston Hotpoint marka beyaz eşya satın alındığı zaman örnek vermek gerekirse En yakın Kartal Hotpoint Tamircisi Servisi sayesinde teknik servisten gelen uzman kişiler gerekli ayarlamaları ev ortamında gerçekleştirerek bu bahsedilen sorunlardan kurtulmak mümkün olmaktadır. 

Buzdolabında sorun yaşamak istemiyor iseniz Kartal Hotpoint Servisi her an yanınızda olmaktadır.

Beyaz eşyalar ile ilgili olarak yapılan araştırmalar sonucunda cihazların daha verimli çalışmalarını sağlamak için en az altı ayda bir ya da kesin olarak senelik bakımlarının yapılmasının şart olduğu ifade edilmiştir. 

Diğer taraftan bu zamanları takip etmek zor geliyor diyorsanız eğer Hotpoint Servisi en yakın bunu sizin adınıza gerçekleştirmektedir. 

Özellikle buzdolaplarında yaşanan sorunlar besinlerin korunması konusunda sıkıntı yaşatabilmektedir. 

Yaz aylarında yaşanacak buzdolaplarındaki arızaların besinlerin korunması ve dondurulmasına zarar verebileceğinden mutlaka mevsimsel bakımların yaptırılması çok önemli bir durum harz etmektedir.

Buzdolaplarında yaşanması muhtemel sorunları yaşamak istemiyor iseniz mutlaka İstanbul Kartal Hotpoint Servisini arayarak bu markaya ait tüm sorunların bakımını ve arızaların giderilmesi işlemlerini yaptırmanız mümkün olmaktadır. 

Evlerin vazgeçilmez beyaz eşyaları arasında yer alan buzdolabı, çamaşır makinası gibi eşyalarda oluşan arızaların giderilmesi için Hotpoint teknik servis personeli hemen o adrese ulaşarak bu yaşanan sorunun yerinde giderilmesine yönelik çalışmalar yapmaktadır. 

Yaşanan bu arızaların durumuna göre de eğer büyük bir arıza ise örnek olarak Hotpoint Beyaz Eşya Servisi olarak buzdolabını servis merkezine ulaştırılmaktadır.

Hotpoint buzdolabı çalışıyor soğutmuyor - Hotpoint buzdolabı çok gürültülü çalışıyor - Hotpoint buzdolabı buzlanma yapıyor - Hotpoint buzdolabı sigorta şartel attrıyor - 

Hotpoint buzdolabı çok ısınıyor - Hotpoint buzdolabı dondurmuyor - Hotpoint buzdolabının elektirik var ışıkları yanmıyor çalışmıyor - Hotpoint buzdolabından buhar çıkıyor - Hotpoint buzdolabı yeterince soğutmuyor : Sorunları İçin Bizimle İletişim Gecin.


Kaliteyi ve müşteri memnuiyetini her zaman ön planda tutan Hotpoint Servisi profesyonel uzman ekibi sayesinde en uygun ücret karşılığında hizmet sunmaktadır. 

Diğer taraftan da yedek parçalar konusunda da bir yıl garanti vermektedir.  

Beyaz eşyalarda özellikle de buzdolaplarında meydana gelen arızaların giderilmesine yönelik olarak uzman personel belirtilen adrese gitmekte ve arızaların giderilmesine yönelik olarak uzman ekipler son teknolojiye sahip cihazlar ile bu makinaların tamiri için uğraş vermektedir.


TELEFON NUMARASI : 0216 471 80 95

BULUNDUĞU ADRES : Servis Nerede Adresimiz Ana Merkez Şube İSTANBUL / ANADOLUYAKASI 

HİZMET GÜN ve SAATLERİ : HAFTA İÇİ : 08:30 – 20:30 HAFTA SONU : PAZAR GÜNÜ :10:00 – 17:00 Gezici (1 Ekip)


Kartal Hotpoint Ariston Servisi Tamir, Tamircisi 2023 – 2024 yılı Servis Ücretleri Güncel Bilgi İçin Firmamızla İrtibata Geçin.


 • comment avatar

  filiz er

  2023-04-01 12:37:11

  Bulaşık makinamızın sorununu hemen tespit edip onardılar hem de diğer servislere göre çok daha makul bir fiyat verdiler. Güvenle arayabilirsiniz.

 • comment avatar

  UGUR SAKA

  2023-01-31 13:45:15

  Bizim Buzdolabının tamirini çok kısa bir sürede yaptılar ve çağırdığımız bir başka servisin bizi dolandırdığı ortamdan Tezcan bey ve arkadaşı çok makul bir fiyata tamiri yaptığı için teşekkür ediyorum

Yorum Yaz

İstanbul Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi
"0216 471 80 95" Arayın Aynı Gün Servis Yönlendirelim.

Hızlı Servis Çağır

Formu doğru bir şekilde ileterek servis talebinde bulunabilirsiniz.

SERVİSİ ARA
WHATSAPP