Tezcan Teknik Servisi

(5 PUAN)

Tezcan Teknik Servisi
0216 471 80 95
0532 646 84 10

İstanbul için verdiğimiz tezcan teknik destek konuları, uzman ekibimizin oldukça kolay bir şekilde üstesinden geldikleri konulardır. Beyaz Eşya - Buzdolabı - Çamaşır Makinesi - Bulaşık Makinesi - Kombi - Klima - Ocak - Fırın - Süpürge Servis Hizmeti en sık yaşanan teknik sorunlarda saat kaç olursa olsun haftanın her gün hizmetleri ile yanınızda olan tezcan teknik servisimiz, kalitesi ve sektördeki saygınlığı ile sizlere en üstün performansı sunabilmek için çaba göstermektedir.

Tezcan Teknik Servisi Aynı Gün Teknik Destek 

Müşterinin bekletilmesini büyük bir saygısızlık olarak karşılayan firmamız, çağrı merkezimize ulaşan tüm taleplere anında karşılık verebilmek için geniş bir vizyona sahiptir. Telefon aracılığı ile müşterimizin beyaz eşya buzdolabında gelen arızayı ifade etmesinin ardından konu ile ilgili olan teknik ekibimizi hemen yola çıkmakta ve eskisinden daha iyi çalışan bir Tezcan Teknik Servisi size teslim ederek evlerinizden ayrılmaktadır.

İstanbul’un her yerine ulaşan Tezcan Teknik Servisi hizmetlerimiz mevkiini de kapsamış durumdadır. Beklentilerinize hitap eder nitelikte olan verdiğimiz hizmetler, eğitimli ve donanımlı personellerimiz tarafından hizmetinize sunulmaktadır.

Acil En Yakın Tezcan Teknik Servisi  https://www.tezcanteknik.com/   Adresimizde İstediğiniz Zaman Bizlere Ulaşabilirsiniz.

Zamansız oluşan Beyaz Eşya Kombi Klima Buzdolabı arızaları için yiyeceklerinizin bozulmasına imkân sağlamadan teknik destek sağlayan firmamız, mesai saatleri dışında sizler için oluşturduğu nöbetçi ekibi ile tam hizmet sağlamaktadır. Gece yarısı çalışmayan için ertesi günü beklemek zorunda olmak oldukça can sıkıcı olacaktır.

Müşterilerinin sadece mutluluğu için çaba gösteren Tezcan Teknik servisimiz, istediğiniz her an bize ulaşabileceğiniz çağrı merkezi numaraları ile hizmet vermektedir.

1 Yıl Garantili Tezcan Teknik Servisi

Tüm marka için verdiği teknik hizmetlerin kalitesine ve parça orijinalliğine güvenen firmamız, hizmetlerini 1 yıl firma garantisi altına almaktadır. Bu sayede müşterilerimizin içi rahat ederken, olası arızalarda başka hiçbir teknik servise sizleri muhtaç etmeden oluşan aksilikler giderilmektedir.

Tezcan Teknik Sorumluluklarının bilincinde olan firmamız, kuruluşunun ilk gününden bu yana müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş bir şekilde faaliyet göstermektedir. İlke ve prensiplerimize bağlı oluşumuz da, sektördeki yerimizin sağlam, müşterilerimizin gönlünde güvenilir bir firma olarak yer edinmemizi sağlamıştır.

Aynı istikrarda devam edebilmek için sürekli güncellenen sektöre ayak uydurmak ve personellimizin eğitimleri tamamlamasına olanak sağlamak başlıca görevlerimiz arasındadır.

  • comment avatar

    Duygu Ekin

    2022-04-15 19:13:58

    Beyaz Eşya Servisi Konusunda Son Derece Bilgili İşin Ehli Tezcan Teknik Servis Çalışanlarının Tebrik Eder Başarılarının Devamını Dilerim.

Yorum Yaz

İstanbul Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi
"0216 471 80 95" Arayın Aynı Gün Servis Yönlendirelim.

Hızlı Servis Çağır

Formu doğru bir şekilde ileterek servis talebinde bulunabilirsiniz.

SERVİSİ ARA
WHATSAPP