Üsküdar Ariston Servisi

(4.76 PUAN)

Üsküdar Ariston Teknik Servisi

Üsküdar Ariston Telefon Numarası : 0216 471 80 95 

Üsküdar Ariston Servis İçin İletişim Numaramız : 0532 646 84 10

Haftanın Her Günü 08.30 – 20.30 Saatleri Arası Servis Hizmeti Vermekteyiz.

Üsküdar Ariston Tamir, Tamircisi 2022 – 2023 yılı Servis Ücretleri Güncel Bilgi İçin Firmamızla İrtibata Geçin.

                Üsküdar Ariston Servisi, İstanbul Üsküdar da bulunmaktadır. Üsküdar servis hizmet veren servis yılların vermiş olduğu bilgi birikimini, Üsküdar ve çevre sakinlerinin sıkıntılarını gidermek adına kullanmaktadır. Bir telefon uzaklıkta olan servis, Ariston Hotpoint İndesit marka elektrikli ev aletlerinin emanet edildiği güvenli bir limandır.

Tüm Ariston Hotpoint marka ürünlerin servis bakım hizmetleri için en geç 2 saat içinde yerinde görülüp, gerekli incelemelerden sonra işlem yapılmaktadır. Tüm Ariston marka elektrikli ev aletleri beyaz eşyalar arızalı parçalarının yerine takılan orijinal parçalara 1 yıl garanti verilmektedir. Ayrıca ürün stoğu sayesinde de orijinal marka kullanımlarında hızlı çözümler sunmaktadır.

                Üsküdar Ariston Servisi, Ariston markalı ürünlerin hem uzun ömürlü oluşu hem de kalitesi dünya çapında takdirle karşılanmaktadır. Böylesi dünya markası bir firmanın Üsküdar ilçesinin servis hizmetlerini yapmak ve müşteri memnuniyeti sağlamak, şirket adına büyük bir kazançtır.

En yakın üsküdar ariston servisi gibi bir dünya markasının kolay arızalanmadığı gerçeği göz önünde olsa da, zamanla elektrikli beyaz eşya, kombi, klima tüm aletler bozulabilmektedir. Böylesi bir durumla karşılaşılması halinde Üsküdar da bulunan Ariston Hotpoint İndesit Servisi halkının imdadına yetişmektedir.

                Üsküdar Ariston Servisi bir telefon kadar uzaklıkta, hafta içi 08:00-20:30 saatleri arasında hizmet vermektedir. Müşteri desteğine bırakılan kayıtlar incelenerek en kısa zamanda servis tarafından geri dönüş sağlanmaktadır.

Ariston Markasına Ait Servis Kapsamı;

Ariston Ankastre Servis, Ariston Buzdolabı Servis, Ariston No-Frost Buzdolabı Servis, Ariston Fırın Servis, Ariston Mikrodalga Servis, Ariston Çamaşır Makinesi Servis, Ariston Bulaşık Makinesi Servis, Ariston kombi servisi, Ariston Klima Servisi, Ariston Termosifon Servisi, Ariston Elektrik Süpürgesi Servisi, Ariston Küçük Ev Aletleri Servisi

   TELEFON NUMARASI : 0216 471 80 95

BULUNDUĞU ADRES : Servis Nerede Adresimiz Ana Merkez Şube Üsküdar 

HİZMET GÜN ve SAATLERİ : HAFTA İÇİ : 08:30 – 20:30 HAFTA SONU : PAZAR GÜNÜ :10:00 – 17:00 Gezici (1 Ekip)

İstanbul Üsküdar Ariston Hotpoint İndesit Tamircisi Hizmeti Bölgemiz ;

Acıbadem - Altunizade - Bağlarbaşı - Bahçelievler - Beylerbeyi - Bulgurlu - Çengelköy - Ferah - Kandilli - Kuzguncuk - Selimiye - Ünalan - Üsküdar Merkez - Üsküdar Mahalleleri - Abdullahağa Mahallesi - Acıbadem Mahallesi - Ahçıbaşı Mahallesi - Ahmetçelebi Mahallesi - Altunizade Mahallesi - Arakiyecihacıcafer Mahallesi - Arakiyecihacımehmet Mahallesi - Ayazma Mahallesi - Bahçelievler Mahallesi - Barbaros Mahallesi - Beylerbeyi Mahallesi - Bulgurlu Mahallesi - Burhaniye Mahallesi - Cumhuriyet Mahallesi - Emek Mahallesi - Emniyet Mahallesi - Ferah Mahallesi - Gülfemhatun Mahallesi - Güzeltepe Mahallesi - Hacıhesnahatun Mahallesi - Hasippaşa Mahallesi - Havuzbaşı Mahallesi - Hayrettinçavuş Mahallesi - İcadiye Mahallesi - İhsaniye Mahallesi - İmrahorsalacak Mahallesi - İnkılap Mahallesi - Kandilli Mahallesi - Kefçedede Mahallesi - Kirazlıtepe Mahallesi - Kısıklı Mahallesi - Küçüksu Mahallesi - Kuleli Mahallesi - Küplüce Mahallesi - Kuzguncuk Mahallesi - Mehmetakifersoy Mahallesi - Muratreis Mahallesi - Pazarbaşı Mahallesi - Rumimehmetpaşa Mahallesi - Selamiali Mahallesi - Selimiye Mahallesi - Selmanağa Mahallesi - Solaksinan Mahallesi - Tabaklar Mahallesi - Tavaşi Hasanağa Mahallesi - Tembelhacımehmet Mahallesi - Toygarhamza Mahallesi - Ünalan Mahallesi - Valideiatik Mahallesi - Vaniköy Mahallesi - Yavuztürk Mahallesi

 • comment avatar

  SEMA NUR URUK

  2023-04-01 12:03:49

  Gördüğüm en başarılı ve iletişimi en iyi olan teknik servis olabilir. Çok ilgili ve yardımseverler. Kesinle işiniz düştüğünde gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

 • comment avatar

  Anıl Görkem

  2023-03-16 14:51:50

  Buzdolabımız arızası için teknik servisten hizmet aldım. Gelen teknisyenler arızamı ilk müdahalede çözdüler. Müşteriyle diyalogları ve davranışları çok iyi teknisyenlerden çok memnunuz herkese tavsiye ederiz.

 • comment avatar

  ZUMRUT COSGUN

  2023-01-31 13:11:45

  Evimdeki çamaşır ve bulaşık makinelerinde problem vardı . Servisi aradım hemen dönüş sağladılar . Tamir için gelen Tezcan usta kısa sürede makinelerin problemini hallettiler . Makul fiyat , profesyonel hizmet ve güler yüz

 • comment avatar

  Hamiyet Yurt

  2022-09-10 19:11:39

  Beyaz eşyalarınızı işinin ehli profesyonel ustalara emanet etmek istiyorsanız doğru yerdesiniz arkadaşlar makul fiyat temiz işçilik Allah razı olsun önerebileceğim tek yer.

Yorum Yaz

İstanbul Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi
"0216 471 80 95" Arayın Aynı Gün Servis Yönlendirelim.

Hızlı Servis Çağır

Formu doğru bir şekilde ileterek servis talebinde bulunabilirsiniz.

SERVİSİ ARA
WHATSAPP